Zamów kuriera

Lokalizacja:

4Phones - WGE

Al. Niepodległości 210
przejście podziemne, pawilon nr 37
00-609 Warszawa

Mapy Google 4Phones - WGE

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 9-19
sobota 10-14


Telefon:
22 659 64 17
+48 604 077 489

E-mail:
info@4phones.pl


Prezentacja ofery 4phones

 • Oficcjalny dystrybutor Golf
 • Serwis komórek centrum Warszawy
 • Etui do telefonów
 • Naprawa telefony po zalaniu

4Phones - Serwis i naprawa telefonów komórkowych w Warszawie

Firma 4Phones z Warszawy specjalizuje się w serwisie telefonów - fachowe zaplecze serwisowe pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pomoże rozwiązać problem oraz w szybkim czasie dokona wielu napraw „od ręki”. W naszej ofercie znajdują się części zamienne i akcesoria prawie do każdego telefonu komórkowego. Szeroka gama usług obejmuje: zdejmowanie fabrycznej blokady tzw. simlock, aktualizacja softu (oprogramowania),naprawę wyświetlacza LCD, digitizera, naprawę po ingerencji cieczy, problemów z ładowaniem, czy uszkodzeń płyty głównej, przycinanie kart SIM do nano bądź micro SIM. Na wszystkie wykonany naprawy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT 23%.

Usterki podzespołów jakie naprawiamy:

Gniazdo Jack
Gniazdo Jack
Aparat
Aparat
Bateria
Bateria
Gniazdo ładowania
Gniazdo ładowania
Głośnik rozmów
Głośnik rozmów
Czujnik zbliżeniowy
Czujnik zbliżeniowy
Zbity wyświetlacz
Zbity wyświetlacz
Przycisk home
Przycisk home
Głośnik buzzer
Głośnik buzzer
Mikrofon
Mikrofon
Przycisk power
Przycisk power
Wibraja
Wibraja
Naprawa po zalaniu
Naprawa po zalaniu
Moduł Wifi
Moduł Wifi
Przyciski
Przyciski

Naprawa telefonów komórkowych (Iphone, Samsung, Htc, itp.) w Warszawie

Telefony jakie naprawiamy to między innymi Apple iPhone. Popularnym urządzeniem na polskim ryku jest model 4 oraz 4s. Są to nieco starsze telefony jednak cały czas bardzo atrakcyjne oraz przystępne cenowo. Do najczęstszych usterek zaliczamy wymiana zbitej szybki. Po pewnym czasie telefony te posiadają problem z przyciskiem włączania „power”. Metoda naprawcza którą wykorzystujemy pozwala na zachowanie oryginalnej taśmy przycisku. Wymieniany jest jedynie element odpowiadający za klikanie. Po wykonaniu takiej naprawy mamy pełną gwarancję iż elementy znajdujące się blisko przycisku takie jak czujnik światła oraz głośnik będą działać poprawnie. Nowszym sprzętem jest model 5 oraz 5c. Telefony te różnią się od siebie obudową, posiadają aluminiową lub plastikową. Oba posiadają wysokiej klasy ekran „Retina”. Do coraz częściej wykonywanych napraw zalicza się wymiana baterii. Po około 1,5 roku użytkowania akumulator traci swoją pojemność przez co telefon działa dużo krócej. Do napraw używamy tylko oryginalnych i nowych baterii. Stare baterie są utylizowane. Odświeżoną wersją jest model 5s. Jako pierwszy telefon w historii posiada czytnik linii papilarnych. Usprawnia to korzystanie z telefonu oraz zabezpiecza przeciwko odczytaniu danych przez osoby trzecie. Model 5s występuje w trzech kolorach: silver, gold, space gray. Najnowszym sprzętem Apple są modele 6 oraz 6 plus. Są to zupełnie nowe konstrukcyjnie sprzęty o wielkości 4,7” oraz 5,5”. Pomimo tego iż modele te są nowością na Polskim rynku posiadamy już części zamienne. W 4Phones nawet bardzo zniszczony sprzęt może odzyskać swoją dawną świeżość.

Urządzenia które, najczęściej trafiają do naprawy:

 • Apple iPad
 • Apple iPhone
 • HTC
 • Huawei Ascende
 • LG
 • Motorola
 • Nokia Lumia
 • Samsung Galaxy
 • Samsung Galaxy Tab
 • Sony Xperia

Wszyscy dobrze wiedzą jak czasami delikatnym sprzętem bywają telefony komórkowe - jeśli i tobie przydarzyła się nieprzyjemna przygoda z telefonem np. pęknięta szybka, zalanie telefonu płynną substancją czy inne niemiłe rzeczy, już nie musisz się tym martwić - nasz serwis fachowo się tym zajmie. Działalność naszej firma ukierunkowana jest na usługi związane z naprawą telefonów komórkowych wszystkich modeli i marek - jeżeli masz problem z telefonem, przyjdź właśnie do nas! Jeżeli ktoś mówi ci, że czegoś się nie da naprawić, przyjdź do nas a przekonasz się o naszym profesjonalizmie. Nie musisz być również zmartwiony brakiem telefonu zastępczego, ponieważ nasza fachowa, doświadczona kadra pracowników posługującą się sprzętem i akcesoriami na najwyższym poziomie jest w stanie wykonać znaczną część napraw już w 24 godzin po oddaniu telefonu do serwisu. W ramach wykonywania usług naprawy oferujemy: naprawę telefonu komórkowego po zawilgoceniu, zalaniu, zakurzeniu, naprawę telefonu, który się nie chce włączyć, telefonów uszkodzonych poprzez zdejmowanie blokady zabezpieczającej tzw. simlocka bądź w trakcie wgrywania nowego oprogramowania , naprawa układów ładowania i zasilania, zasięgu UMTS oraz GSM czy również Contact Servise, Tampert Alert, naprawa telefonów po uszkodzeniach mechanicznych , wymiana zepsutych kamer, stłuczonych szybek czy paneli dotykowych i matryc , jak i głośniczków, złącz systemowych, anten i mikrofonów etc.

Naprawa telefonów po zalaniu

Zalany telefon komórkowy

Naprawa telefonu po zalaniu jest skomplikowanym procesem. Wnętrze telefonu wykonane jest z metali. Można porównać je do niezabezpieczonej blachy samochodu, która przy kontakcie z wodą wchodzi w reakcje chemiczną zwaną elektrokorozją, jednak ze względu na małe gabaryty sprzętu podstępuje dużo szybciej, niż w przypadku dużych konstrukcji. Naszym zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń oraz osadów z płyty głównej telefonu i poszczególnych komponentów przy użyciu specjalistycznych narzędzi, wanienki ultradźwiękowej oraz płynów myjących. W ramach naprawy wymieniane ą przepalone elementy płyty głownej. Na uszkodzenie telefonu po zalaniu ma również wpływ rodzaj cieczy, która dostała się do naszego urządzenia. Największym wrogiem jest woda morska, słona lub napoje słodzone. Gdy nasz sprzęt ulegnie takiemu uszkodzeniu, jeśli to możliwe, należy wyjąć baterię, aby płynący z niej prąd nie powodował zwarć. Następnie zalecamy jak najszybszą wizytę w serwisie 4Phones, zwiększy to szansę na skuteczną naprawę sprzętu.

Naprawa zbitej szybki w telefonie

Zbita szybka w telefonie

W nowoczesnych urządzeniach mobilnych występują dwa typy ekranów. Pierwszym rozwiązaniem jest umieszczenie dwóch oddzielnych części. Wyświetlacza oraz panelu dotykowego są zlokalizowane osobno i możliwe jest ich łatwe rozdzielenie. W przypadku uszkodzenia należy wymienić uszkodzoną część. Drugi rodzajem jest wyświetlacz połączony z panelem dotykowym i szybką. W fabryce ten element produkowany jest jako jedna część. Składa się z kilku elementów jednak docelowo montowany jest w telefonie jako jeden podzespół. Często zamiera w sobie również ramkę, co sprawia iż konstrukcją telefonu. Wykonanie to pozwala na lepsze przekazanie obrazu oraz bardziej precyzyjną pracę panelu dotykowego. Podczas naprawy zwyle zmienia się cały element. W niektórych przypadkach możliwa jest wymiana samej szybki. Taka naprawa polega na zdjęciu starej warstwy szkła przy użyciu wysokiej temperatury. Następnie dokładnie oczyszcza się wyświetlacza. Ostatni procesem jest wklejenie nowego szkła na klej optyczny LOCA oraz utwardzenie go pod ultrafioletem.